Mikrovrtání

SMALL HOLE DRILLING s.r.o. je specialistou v mikrovrtání se širokou klientskou základnou od jednotlivých živnostníků až po nadnárodní společnosti.

Technologie vrtání

Naše možnosti mikrovrtání začínají od průměru 0,03 mm až do 2,99 mm s přesností ± 0,01 mm polohy a hloubky vrtané díry.

Prodej mikrovrtáků

Jsme výhradním distributorem řezných nástrojů SPHINX pro Českou republiku a Slovensko.


Jsme specialisté na mikrovrtání
děr od průměru 0,03mm

O společnosti Small Hole Drilling s.r.o.

Společnost Small Hole Drilling s.r.o., jejíž počátek se vztahuje k roku 2011, má sídlo ve Vnorovech. Firma je proslulá svými dovednostmi, vysoce kvalifikovanou pracovní silou a morálkou. Tým SHD disponuje bohatými zkušenostmi, získanými napříč širokému spektru realizovaných projektů, což zaručuje, že Váš požadavek bude splněn – Včas – Za příznivou cenu – Dle specifikace.

Naše výrobní zařízení a procesy garantují hladký průběh velmi složitých a náročných projektů.
Optimalizace logistiky nám umožňuje působit na všech světových trzích za velice flexibilních podmínek a zajišťovat dodávky „až do domu“.
Certifikace: SMALL HOLE DRILLING s.r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016

Co nabízíme

Pokud Váš projekt vyžaduje precizní vrtání malých otvorů, my jsme nejdynamičtěji rozvíjející se firma na tomto trhu. Nabízíme:

  • Dodávky v termínu
  • Vysokou konkurenční výhodu
  • Rychlou odezvu
  • Zpracování přesně dle Vaší specifikace
  • Odpovědný zákaznický servis
  • Vysokou jakost produktu

Jsme si vědomi vysoce konkurenčního prostředí v současném průmyslu. Jsme hrdi, že se můžeme zaručit za splnění Vaší zakázky v daném termínu.

Small Hole Drilling  s.r.o. je specialistou v mikrovrtání se širokou klientskou základnou od jednotlivých živnostníků až po nadnárodní společnosti. Naši zákazníci se rekrutují napříč celým průmyslovým spektrem z automobilového, leteckého, energetického a zdravotnického sektoru.

Náš partner:

Small Hole Drilling s.r.o. je výhradním distributorem vrtáků, mikrovrtáků a mikrofréz SPHINX pro Českou republiku a Slovensko.

Technologické možnosti

Je nám potěšením podílet se na výrobě unikátního dílce, tak i na velkosériové produkci.

Soustředíme se především na vrtání kovových, ale i nekovových materiálů. Naše možnosti mikrovrtání začínají od průměru 0,03 mm až do 2,99 mm s přesností ± 0,01 mm polohy a hloubky vrtané díry.

Naše služby zahrnují vrtání pod úhlem a vrtání více průměrových děr. Dále nabízíme prodej mikro vrtáků karbidových, kobaltových a nástrojů pro každou aplikaci od průměru 0,03 mm do 20,0 mm.

Pokud Váš stávající projekt je mimo naše produkční dispozice, bude nám potěšením asistovat Vám při hledání optimálního řešení pro dané zadání.

SMALL HOLE DRILLING s.r.o.
Hlavní 155
696 61 Vnorovy
Česká republika

e-mail: info@smallholedrilling.eu
telefon: +420 605 910 107
telefon: +420 731 853 747
web: www.smallholedrilling.eu

IČ: 292 90 538
DIČ: CZ 292 90 538
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně. Spisová značka: C 71527